Сервіс

Знижка 10% на сервіс і запчастини при першому відвідуванні СТО! Детальніше ...

Сервісна зона Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному», а це 1700 кв.м, є потужною ремонтно-діагностичною базою. Тут змонтовані 20 підйомників і обладнані 24 поста з новітнім інструментом для проведення всіх видів ремонтних робіт, у тому числі малярних і кузовних, робіт з діагностики всіх систем автомобіля а також із встановлення додаткового обладнання та оригінальних аксесуарів TOYOTA, скомплектована склад оригінальних запчастин, є в наявності необхідна технічна документація по всіх системах автомобіля. Всі роботи виконуються у відповідності з високими стандартами TOYOTA. Фахівці сервісу Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному» систематично проходять курси підвищення кваліфікації і тому вони знають всі особливості Вашого автомобіля. Пильна увага до сервісного обладнання і кваліфікації нашого персоналу забезпечує нашим клієнтам високу якість сервісу.

При такої виробничої потужності, як в Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному», Ви легко зможете обслужити свій автомобіль без виснажливих черг на сервіс. До речі, для Вашої зручності, записатися на сервіс можна прямо на сайті, досить лише заповнити просту форму.

Віконна перегородка, яка виходить в сервісну зону, дозволяє легко спостерігати за ремонтом Вашого автомобіля. Але все-таки, якщо виникне бажання пройти в сервісну зону і безпосередньо поспілкуватися з фахівцем, «Автосаміт на Столичному» допоможе Вам у цьому.


Зона очікування для клієнтів оснащена Wi-Fi доступом до інтернету.
Поки Ваш автомобіль знаходиться на сервісі, Ви можете, не втрачаючи часу, попрацювати за своїм ноутбуком.

Сервісний центр «Автосаміт на Столичному» працює для Вас і Вашого автомобіля:

Розклад роботи:
Пн.- Сб.: 9:00 – 21:00
Нд.:         9:00 – 18:00

Чекаємо Вас за адресою:

м. Київ, Столичне шосе, 90
Тойота Центр Київ
«Автосаміт на Столичному»
З усіх питань пишіть нам на e-mail:
info@autosummit-south.toyota.ua

або користуйтесь формою зворотнього зв'язку